Profil

Hakkımızda

Sloganımız programımızdır

Marley’le yap - bu sloganla tüm montaj ustalarına ve Kendin Yap kullanıcılarına hitap ediyoruz. 60 yılı aşkın süredir sizi yeni inşaat ve renovasyon ürünlerimizle ikna ediyoruz. Kalite, işlevsellik ve tasarım, Marley markasını, kaliteli ve ihtiyacı karşılayan usta ürünleri için bilinen bir marka haline getirdi. Sürekli kalite kontrol ve ISO 9001 belgesi, işlemlerin ve ürünlerin kalitesini sürekli olarak garanti eder.

ISO 14001 uyarınca sertifikalandırılmış bir çevre yönetim sistemi sayesinde, çevre yönetimimizde sürekli ve belgelenebilir bir iyileştirme sürecinin temelini oluşturmaktayız. Emisyonları, atıkları ve atık suları azaltıyor, doğal kaynakları koruyor ve çalışanlarımızın çevre bilinçli davranışlarını teşvik ediyoruz.

ISO 50001 sertifikalandırma nedeniyle, enerji performansının (enerji verimliliği, enerji kullanımı ve enerji tüketimi) iyileştirilmesi için gerekli olan sistem ve prosesleri oluşturma yükümlülüğümüz bulunmaktadır.

Geleceği düşünen bir şirket olarak çalışanlarımızın rahatlığı bizim için çok önemlidir. BS OHSAS 18001 (Occupational Health and Safety Assessment Series) uyarınca başarılı sertifikalandırma, çalışma güvenliği, işletim içi sağlık koruma ve kaza önleme standartlarına uyduğumuzu ev böylece bakım yükümlülüğümüzü ve rol model görevimizi yerine getirdiğimizi belgeliyor.

Kendi sistem sertifikalarımızın yanı sıra ürünlerimizin ruhsatına ve tedarikçilerimizin sistem sertifikası güncelliğine de büyük önem veriyoruz.

Hedefimiz: Mutlu müşteriler

Müşteri memnuniyeti, şirket felsefemizin merkezini oluşturuyor. Bu nedenle ürün yelpazemiz, ev ustalarının ihtiyaçlarına göre hazırlanmıştır ve birçok yeni inşaat ve renovasyon projesi için çözümler sunar. Fikir ve eğilimleri alıyor ve ürün yelpazemizi sürekli yeni ve yenilikçi ürünlerle genişletiyor ve iyileştiriyoruz. Cömert servis teklifleriyle kendin yap işlemlerinde eğlence ve başarıyı garanti ederiz.

Hedefe giden yolumuz: Güvenilir kalite

Ürünlerimiz, kaliteyle ikna eder: Kaliteli malzemeler, düzgün işlem ve modern tasarım. Bunlar, ülkeye özel koşul ve kurallara uygundur ve tüm büyük yapı marketlerde bulunur. Marley'in Almanya ve Macaristan'da üretim merkezleri bulunmaktadır ve dünya çapında faaliyet gösteren ALIAXIS şirketler grubuna bağlıdır.

Bu şekilde yapı işleri çok keyifli olur! Müşterilerimizin istediği şey budur ve biz de bunun için gayret ediyoruz.


Sie möchten diese Information mit anderen teilen?

Marley Deutschland

Ich möchte diese Informationen über einen Social Network- oder einen Bookmark-Dienst teilen: