Çatı Olukları Garantisi

Yeni ve eşsiz: Çatı olukları için 10 yıl garanti

Sizi her gün ürünlerimizin yüksek kalitesi ve dengeli bir fiyat-performans oranıyla ikna ediyoruz. Size hemen

tüm Marley plastik çatı olukları için 10 yıl garanti sunuyoruz.

Bu garanti eşsizdir ve kaliteli plastiklerin üretilmesinde ve işlenmesinde plastik çatı oluklarındaki pazar lideri olarak yıllar içinde kazandığmız tecrübeye dayanır.

Çatı Oluğu Ürünlerinin Garanti Koşulları

Marley Deutschland GmbH, işaretli çatı oluğu ürünlerine on yıl garanti verir. Garanti hizmetleri, aşağıdaki garanti koşullarından oluşur:

  1. Marley Deutschland GmbH'nın çatı oluğu ürünleri, teknolojinin en modern yöntemleri kullanılarak üretilir. Çatı oluğu üretimi, sıkı bir kalite kontroüne tabidir ve yalnızca kaliteli malzeme kullanılır. Bu nedenle, çatı oluklarının darbelere dayanıklı, kaliteli plastikten yapılmış olduğunu, iklim koşularına, mor ötesi ışınlara ve sıcağı çok dayanıklı olduğu ve ideal bir biçim sağlamlığına ve tam yerleşme özelliğine sahip olduğunu garanti ederiz. Yarı yuvarlak çatı olukları için kontrollü genişleme telafili basit ve güvenli bir geçmeli montaj mevcuttur. Diğer özellikler, garanti kapsamına dahil değildir.
  2. Sağlam ve kaliteli ürünler olmalarına rağmen, teknolojinin günümüzdeki seviyesine bağlı olarak, bazı iklim koşulları altında renkler değişebileceğinden, garanti, renk dayanıklılığını kapsamaz.
  3. Çatı oluğu garantisi, uzmanlar tarafından döşeme ve kurulumu, düzgün işlenmeyi, düzenli bir bakımı ve uygun çevrede amacına uygun kullanımı şartlarına uyulmasını gerektirir. İşleme ve montaj talimatına da mutlaka dikkat edilmeli ve uyulmalıdır. Şirketimizden bağımsız olarak yapılan değişiklikler de garantinin geçersiz olmasına neden olabilir.
  4. Garanti, malzeme veya üretim hatasından kaynaklandığı kanıtlanabilen tüm kusurları kapsar. Marley Deutschland GmbH, kusurları, kendi tercihine bağlı olarak düzeltme veya yedek parça teslimatı yoluyla ücretsiz olarak giderecektir. Yedek parça teslimatı, yapısal olarak benzer bir ürün veya aynı fiyat kademesindeki bir ürünle sınırlıdır.
  5. Yasal teminat hakları bundan etkilenmez. Marley Deutschland GmbH'nın sunduğu garanti, yasal teminat haklarını aştığı ölçüde garanti, özellikle de tazminat yükümlülüğü veya gerekli nakliye, yol, işçilik masraflarının veya benzerlerinin üstlenilmesiyle ilgili olarak, yasal teminat haklarını kapsamaz.
  6. Garanti süresi, satın alma tarihinden itibaren on yıldır. Garanti hizmetleri ancak arızalı ürünle birlikte faturanın aslı veya (satın alma tarihi ve satıcının adı da belirtilerek) kasa fişi de ibraz edildiğinde verilir. Tespit edilen kusurların hemen Marley Deutschland GmbH, Adolf-Oesterheld-Straße 28, 31515 Wunstorf şirketine bildirilerek şikayette bulunulması gerekir.

Sie möchten diese Information mit anderen teilen?

Marley Deutschland

Ich möchte diese Informationen über einen Social Network- oder einen Bookmark-Dienst teilen: