Katlanır Kapıların Garantisi

Katlanır Kapıların Garanti Koşulları

Marley Deutschland GmbH, işaretli katlanır kapılara on yıl garanti verir. Garanti hizmetleri, aşağıdaki garanti koşullarından oluşur:

 

  1. Marley Deutschland GmbH, katlanır kapıların yalnızca kaliteli hammaddelerden üretildiğini ve sıkı kalite kontrollere tabi olduğunu garanti eder. Bu nedenle, satın almış olduğunuz katlanır kapının en az on yıl boyunca çalışır vaziyette kalacağını garanti ederiz.
  2. Yukarıdaki garanti yalnızca Marley Deutschland GmbH veya yetkili bir satıcısından satın alınan ve ev içi yaşam mekanlarında amacına uygun bir biçimde, normal şekilde kullanılan, yeni üretilen katlanır kapılar için geçerlidir. Garanti için, ürünün beraberinde gelen montaj talimatı doğrultusunda, uzmanca bir montajı ve uygun bir bakım ve servisi şarttır. Ticari, resmi veya amacına aykırı bir kullanım durumunda veya dış mekanlara monte edildiğinde garanti geçersiz olur. Kendi takdirinizle yaptığınız değişiklikler, teknik değişiklikler veya boya, cila ve benzerinin sürülmesi de garantinin geçersiz olmasına neden olur.
  3. Garanti, malzeme veya üretim hatalarından kaynaklandığı kanıtlanabilen tüm kusurları kapsar. Aşınan parçalar garantiye dahil değildir. Marley Deutschland GmbH, kusurları kendi tercihine bağlı olarak düzeltme veya yedek parça teslimatı yoluyla ücretsiz olarak giderir. Yedek parça teslimatı, yapısal olarak benzer bir ürün veya aynı fiyat kademesindeki bir ürünle sınırlıdır.
  4. Yasal teminat hakları bundan etkilenmez. Marley Deutschland GmbH'nın sunduğu garanti, yasal teminat haklarını aştığı sürece garanti, özellikle de tazminat yükümlülüğü veya gerekli nakliye, yol, işçilik masraflarının veya benzerinin üstlenilmesiyle ilgili olarak, yasal teminat haklarını kapsamaz.
  5. Garanti süresi, satın alma tarihinden itibaren on yıldır. Garanti hizmetleri ancak arızalı ürünle birlikte faturanın aslı veya (satın alma tarihi ve satıcının adı da belirtilerek) kasa fişi de ibraz edildiğinde verilir. Tespit edilen kusurların hemen Marley Deutschland GmbH, Adolf-Oesterheld-Straße 28, 31515 Wunstorf şirketine bildirilerek şikayette bulunulması gerekir.

Sie möchten diese Information mit anderen teilen?

Marley Deutschland

Ich möchte diese Informationen über einen Social Network- oder einen Bookmark-Dienst teilen: