Marley SSS

Sık Sorulan Sorular

Marley SSS referans alanına hoşgeldiniz. Burada sık sorulan sorulara cevaplar, açıklamalar ve bilgiler bulabilirsiniz.

Önce ayrıntılı bilgiye ihtiyacınız olan bir konu seçin:

Çift yönlü ve kutu çatı oluğunu yapıştırırken neden temizleyici gerekir?

Temizleyici, kirleri temizlemek için değil, yapıştırılacak yüzeylerdeki yağları gidermek için kullanılır. O zaman çatı oluğu yapıştırıcısı plastiğin içine daha iyi nüfuz edebilir ve çatı oluğuyla bağlantı kabının ideal bir şekilde yapışmasını (soğuk kaynaşma) sağlayabilir.


Çatı oluğu iniş boruları için bir kısaltma var mı?

Hayır, iniş borularının boyutu, aynı çatı oluğunun boyutu gibi, çatı yüzeyine bağlıdır ve bu nedenle bir iniş borusunu kısaltmak veya genişletmek gerekmez.


Marley çatı olukları boyanabilir mi?

Evet, çatı olukları örneğin Dulux Seidencolor veya Glanzcolor boyalarıyla boyanabilir. Önce bir astarlama yapılması gerekir. Burada boya üreticisinin tavsiyelerine de uyulması gerekir. Aslında bu masraflı işlerle uğraşmayıp Marley'in özel renkli çatı oluklarını da satın alabilirsiniz.


Marley'de, örneğin cumbalar, çatı pencereleri, sekizgen bahçe kulübeleri için farklı dereceli dış veya iç köşeler bulunur mu?

Farklı (> 90°) dereceli özel köşeler, tüm Marley çatı olukları için temin edilebilir. Burada çatı eğiminin açısı da dikkate alınabilir.Sie möchten diese Information mit anderen teilen?

Marley Deutschland

Ich möchte diese Informationen über einen Social Network- oder einen Bookmark-Dienst teilen: