Marley SSS

Sık Sorulan Sorular

Marley SSS referans alanına hoşgeldiniz. Burada sık sorulan sorulara cevaplar, açıklamalar ve bilgiler bulabilirsiniz.

Önce ayrıntılı bilgiye ihtiyacınız olan bir konu seçin:

Bir katlanır kapıyı nasıl sökebilirim?

Geniş bir ahşap veya plastik kama alın ve rayla duvar veya kapı astarının arasına bastırın, böylece rayı kolayca kaldırabilirsiniz. Alttan, kilit profilinin içine girdiği raydan başlayın, ardından karşı taraftan devam edin ve en sonda da üstteki sürgülü rayla bitirin.


İki kapılı Marley katlanır kapıları hiçbir satıcıda bulunmaz. Bunlar sadece siparişle mi teslim edilebiliyor?

Hayır, sadece iki tekli kapı gerekiyor ve kapı çerçevesinin kenarlarına karşılıklı olarak takılıyor. Ancak kapatma tertibatının yapısı nedeniyle bunun için sadece PRESIDENT uygun.


Bir Marley PANEL kapı genişletilebilir veya montaj sırasında lamel atlanabilir mi?

Teknik açıdan bu aslında mümkün. Ancak bir PANEL sadece 86'lık standart çerçevelere, standart olarak teslim edilen miktardaki lamellerle monte edildiği zaman kapatma sırasında tam düz oluyor. Bu nedenle münferit genişletme lamelleri bulunmaz. Daha büyük veya daha küçük kapı ölçüleri gerektiğinde, PRESIDENT ve EUROSTAR standart katlanır kapılarımızı kullanabilirsiniz.


Marley'in katlanır kapılarının neden taban rayı yok?

Çünkü Marley, "ayakların takılabileceği bu tür tuzaklardan" bilerek uzak duruyor. Ayrıca Marley kapıları teknik açıdan gelişmiş olduğundan, bir taban rayı olması işlevselliğine hiçbir katkı sağlamaz.Sie möchten diese Information mit anderen teilen?

Marley Deutschland

Ich möchte diese Informationen über einen Social Network- oder einen Bookmark-Dienst teilen: