Yerden tasarruf sağlamayı sevenler için ince noktalar: Çalışma alanının önündeki katlanır kapı

Ekonomik ve zarif: Esnek dolap rafındaki işyeri.

Modern stili sevenleri heyecanlandırır: Kendi yaptığınız çalışma alanının önündeki, yer tasarrufu sağlayan katlanır kapı. Yazı masası, açık bir rafa entegre edilmiştir. NewGeneration katlanır kapı, raf dolabının kapısı gibi çalışacak şekilde rafın önüne monte edilmiştir. İş çağırdığında, NewGeneration'ı basit bir el hareketiyle açar ve bilgisayar masanıza ulaşırsınız. Ayaklarınızın daha serbest kalması için bilgisayarın bulunduğu tekerlekli arabayı raf alanından dışarı itin.

İşinizi sona erdirdikten sonra bilgisayar tekrar geri itilir ve çalışma alanı basit ve hızlı bir şekilde kilitlenir ve iş aletleri de hemen "dolaba" girer. Böylece (sürpriz ziyaretlerde de) oturma odası hissinden veya dinlendirici yatak odası atmosferinden tam yararlanabilirsiniz.

NewGeneration katlanır kapı özellikle aşağıdakiler için uygundur: Hem tek, hem de iki kanatlı olarak monte edilebilir. Ve modern, tasarım odaklı görünümü de üç dekorda ve üçü farklı akril cam parçalarla elde edebilirsiniz. Standart katlanır kapı paketlerini ve genişletme lamellerini doğrudan yapı marketinizdeki MARLEY satış partnerinden temin edebilirsiniz. Kendiniz yaparken eğlenmenizi dileriz!

Standart bir katlanır kapı paketiyle, maks. 205 cm yüksekliğe ve 1 kanatlı kapılarda maks. 86 cm, 2 kanatlı kapılarda ise maks. 400 cm genişliğe kadar küçük montaj ölçüleri karşılanabilir.

Bir şey daha olur: Ölçülerinizin bunları aşması durumunda, sizin için bireysel olarak hazırlanmış bir ölçülü katlanır kapı size yardımcı olur. Bu, maks. 260 cm yüksekliğe ve 1 kanatlı kapılarda maks. 260 cm, 2 kanatlı kapılarda ise maks. 520 cm genişliğe kadarki küçük montaj ölçüleri karşılar.


Marley'in katlanır kapılarının avantajları

  • Çarpmaya karşı dayanıklı, kaliteli plastik
  • Optimal biçim sağlamlığı ve tam yerleşme özelliği
  • Yedek parça servisi
  • 10 yıl garanti
  • En iyi kalite – Marley tarafından üretilmiştir

Sie möchten diese Information mit anderen teilen?

Marley Deutschland

Ich möchte diese Informationen über einen Social Network- oder einen Bookmark-Dienst teilen: