Çatı olukları

Çapak olmadığında daha iyi çalışır...

Bir yağmur toplayıcısı veya Rainboy mu takıyorsunuz? O zaman zımparalamanızı tavsiye ederiz: Çünkü sadece düşme borularının çapaklarını içten temizlediğinde tam toplama kapasitesine kavuşursunuz. İnce taneli zımpara kağıdı kullanarak, testereyle kesme sırasında oluşan çapakları temizleyebilirsiniz. O zaman işler hemen hallolur ve size her defasında daha fazla litre kazandırır. Fena değil, değil mi?

Çatınız köşeli mi? Marley özel köşelerinde bu olmaz..

Cumbalarda, çatı pencerelerinde, sekiz köşeli bahçe kulübelerinde ve diğer mimari özelliklerde çatı oluğunuzun bazen garip köşe ve eğrileri de bulunması gerekebilir. O zaman Marley'in tam da ihtiyacınıza uygun olması, tam aradığınız şeydir. Özel köşeler doğrudan Marley'de gerekli ölçülerde üretilir, hem de uygun fiyata ve alıştığınız Marley kalitesinde.

Marley'in tüm dış veya iç köşelerini farklı derecelerle (> 90°) temin edebilirsiniz. Burada çatı meyillerindeki farklı açıları da dikkate alıyoruz.

Çünkü Marley'in çatı olukları, gerekli eğrileri sağlar.

 

Esnek çatı oluğu askısı: Kolayca monte edilir ve ona her zaman güvenebilirsiniz

İlerisi düşünüldü: Çatınızda ihtiyaçlarınız duyabileceğiniz her şey için, Marley'in çatı oluklarına uygun akıllı ve güvenilir askılar mevcuttur. Örneğin ayarlanabilir oluk askıları ve oluk demirleri: Bunlarla çatı oluğunun meyli sonradan da ayarlanabilir! Bu, montajı yeni başlayanlar için de çocuk oyuncağı haline getirir.

Kam ve yiv, çatı oluğu için iyidir!

Marley'in kam-yiv sistemi sayesinde çatı oluğunuz ne yamulur, ne de dağılır. Çünkü malzemenin iklim koşullarına bağlı olarak genişlemesi dahice telafi edilir: Bağlantı kabı ile çatı oluğu biraz birbirinin içine girer ve kam ve yivle yine de birbirine sıkıca bağlı kalır. Ve başka hiçbir şey olmaz.

Marley'in çatı olukları sayesinde mekanik, yardımcınız olur… ve montaj da keyifli hale gelir.


Sie möchten diese Information mit anderen teilen?

Marley Deutschland

Ich möchte diese Informationen über einen Social Network- oder einen Bookmark-Dienst teilen: