Havalandırma Izgaraları ve Duvar Geçişleri

Harika Bir İklime Evet!

Evinizi havalandırın. Çünkü temiz hava sadece güzel olmakla kalmıyor, sizin ve evinizin sağlığını da koruyor. Böylece düzenli hava giriş ve çıkışı sayesinde odanın havası sirküle ediliyor ve zararlı maddeler atılıyor. Hava değişimi olmadığında, kısa sürede durum değişir. Nefes alıp vermek, yemek buharları ve banyodan gelen nem, duvarlarda yoğuşur. Bunun sonucu zehirli küf mantarı olabilir. Mantar, hem yapı maddelerine zarar verir, hem de aldığınız her nefeste sağlığınızı bozar. O zaman en iyisi yine havavandırmak! Marley’in duvar geçişleri ve havalandırma ızgaraları, hava alışverişini ve dolayısıyla odalarınızdaki nemi düzenler. Çünkü sizin güvenli ve sağlıklı bir ortamda yaşamanızı istiyoruz.

 

Derin nefes almanızı sağlayacak avantajlar:

Marley havalandırma ızgaraları ve duvar geçişleri…

  • İklim şartlarına karşı dayanıklı, kadmiyum içermeyen plastikten yapılmış olup paslanmaz ve uzun ömürlüdür.
  • Sonradan montaj çerçevesine monte edilebilir.
  • Plastik kaplamalı cam örgüden yapılmış, paslanmaz, nokta kaynaklı ve çıkışı serbest, sineklik tüllü bir dış ızgarası vardır
  • Darbelere karşı dayanıklıdır
  • Tüm montaj koşulları için komple ızgara çeşitlerinde mevcuttur.

Resmi güzellik kralları: Havalandırma ızgaramızın ve duvar geçişlerimizin tasarımı, Hannover Endüstri Forumu ödülünü aldı!

UV'ye
dayanıklıdır

Marley tarafından üretilen yassı kanallar, ızgaralar ve borular, UV'ye karşı dayanıklıdır ve bunun yararı özellikle dış ve iç alandaki ızgaralarda görülür.

Zor alev alır

Eyaletlerin mutfakları havalandırma kurallarına göre Marley yassı kanalları ve bunları oluşturan parçalar, zor alev alan malzemeden üretilir.

DIN 4102-B1

Marley yassı kanal sistemlerinin ve Marley ızgaralarının yapıldığı malzemelerin kalitesi, MPA Braunschweig tarafından kalite kontrolünden geçilir ve geçerli yönetmeliklere uygundur (P–3967/2744–MPA sayılı yapı denetim ruhsatı).


Marley Havalandırma Izgarasının Avantajları

  • UV'ye dayanıklıdır – zor alev alır
  • Modern tasarım

Marley Duvar Geçişlerinin Avantajları

  • UV'ye dayanıklıdır – zor alev alır
  • Maksimum 480 mm kalınlıktaki duvarlara uygundur

PEKİ GÜNEŞTEN KORUNMA

Marley havalandırma ızgaraları renklerinin arkasında dururlar - Zira bunlar UV ışınlarına karşı oldukça dayanıklıdır. Bu özellik onları sararmalara karşı korur ve yıllar sonra bile pırıl pırıl beyaz bir yüzeyi garanti eder.

 

HAVALANDIRMA TEKNOLOJİLERİ UZMAN ÖNERİLERİ

Nasıl oluyor..., nasıl yapılıyor.., .... yaparken nelere dikkat etmeliyim...Daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyen herkes için uzmanlardan ipuçları!

 

Sie möchten diese Information mit anderen teilen?

Marley Deutschland

Ich möchte diese Informationen über einen Social Network- oder einen Bookmark-Dienst teilen: