PREMIUM vantilatörleri

Yenilikçi ve enerjiden tasarruflu

PREMIUM serisi tüm vantilatörlere genel bakış:

Penceresiz banyolar için özel, sadece daimi işletimde çalışır, dokunmatik ped ile kullanım, nem otomatiği, 0-15 dakika ekstra çalışma otomatiği, IP 24 sıçrama suyu koruması

Daimi zemin havalandırması

Bu vantilatör içte kalan penceresiz banyolar için idealdir: Nem hasarlarını ve küf oluşumunu önlemek için buraya DIN 1946-6 uyarınca kullanıcıdan bağımsız bir zemin havalandırması öngörülmüştür. P11 sadece daimi işletimde çalışır ve bu arada sadece 1 ila 4 Watt tüketir. Örneğin mekan boyutu, sevk kapasitesi gibi ayarlar rahat bir şekilde modern dokunmatik ped üzerinde yapılabilir.

Yenilikçi nem otomatiği hava neminin (örneğin duş alırken) aniden yükseldiğini algılar ve vantilatörü kendiliğinden enerji tasarruflu zemin havalandırmasından etkili ani havalandırmaya geçiş yapar. P11, yapı tarzı sayesinde uzun sevk mesafeleri için tasarlanmıştır ve son derece sessizdir.

6 kademede ayarlanabilir, nem otomatiği, 0-15 dakika ekstra çalışma otomatiği, dokunmatik ped ile kullanım, mekanik kapatma kanadı, IP 24 sıçrama suyu koruması

Altı güç kademesi

Akıllı nem otomatiğiyle ve altı güç kademesiyle bu vantilatör en yüksek kullanım konforunu temsil ediyor. İlk işletime alındığında vantilatör 30 dakikaya kadar çalışır: Bu sürede nem otomatiği burada hakim olan normal oda nemine kendini ayarlar ve bunun ardından otomatik olarak hava neminin artışını algılar (örneğin duş alırken).

Oda durumuna ve havalandırma mesafesine göre 6 güç kademesi seçilebilir. Entegre ekstra çalışma otomatiği vantilatörün çalışma süresine bağlı olarak 15 dakikaya kadar ekstra çalışma süresini ayarlar.

İki boru arasında montaj için montaj ayağı dahil boruya entegre vantilatör, uzun hava çıkış mesafeleri için ideal, montaj konumuna göre havalandırma veya hava tahliye için kullanılabilir, IP 24 sıçrama suyu koruması

Güçlü ve sessiz

Vantilatör hava hattına kurulur, bu nedenle havalandırılacak veya havası tahliye edilecek mekanda neredeyse hiç fark edilmez. Cihaz, 20 dB(A) (3m) ile sıradan eksenel vantilatörlerden yaklaşık %70 daha az gürültü çıkarır. İlave olarak 50 Pa'lık yüksek basınç oluşumunda yüksek sevk kapasitesi sunar. Böylece vantilatör 3 m'ye kadar uzunluktaki sevk mesafeleri için kullanılabilir.

Birlikte gönderilen tutma ayağıyla ile iki boru kesiti arasına montaj mümkündür.

 

Marley TopLine, FineLine, Silenzio veya Smart vantilatörleriyle ilgili bilgiye mi ihtiyacınız var?
Donanım özellikleri ve servis değerlerini içeren montaj talimatlarını ve ürün veri sayfalarını İndir sayfasında "Servis" adı altında bulabilirsiniz.


Marley Fanlarının Avantajları

  • Modern tasarım
  • Ekonomik işletim
  • Kolay montaj, kolay temizleme

Sie möchten diese Information mit anderen teilen?

Marley Deutschland

Ich möchte diese Informationen über einen Social Network- oder einen Bookmark-Dienst teilen: