Yassı Kanallar

Mutfakta sıkı bir şekilde yemek yapılacak. Ve yüksek kapasiteli bir aspiratörünüz de var. Güzel! O zaman emdilen mutfak buharlarının artık sadece dışarıya atılması kaldı. Bunun için Marley size güvenli, güvenilir ve takılması kolay monte edilebilen yassı kanal sistemleri sunuyor. Afiyet olsun. Kapasiteye bağlı olarak Marley'de mutfak kokularınızı güvenilir bir şekilde uzaklaştıran iki model bulabilirsiniz: 100 mm'lik bir boru bağlantısına ve 250m³/saatin altındaki bir kapasiteye sahip tek motorlu aspiratörler için çapı 110 x 53 mm olan yassı kanal sistemi 100'u kullanın.

Bir numara büyüğü mü gerekiyor? O zaman daha iyi bir şeyi tavsiye ederiz: Maksimum 600m³/saat hava çıkış kapasitesine sahip aspiratörler için çapı 150 x 80 mm olan yassı kanal sistemi 125'yi seçin. Akım için uygun yayları ve optimize edilmiş hidrolik çapı nedeniyle bu sistem özellikle çok verimlidir.

Maksimum 1000m³/saat hava çıkış kapasitesine sahip çok güçlü aspiratörler için çapı 220 x 90 mm olan yassı kanal sistemi 150 en ideal çözümdür.

Hava Dışarı! Marley yassı kanal sistemleri,

  • yerine mükemmel uyan bağlantılara sahip, basit, sağlam geçmeli sistemleridir
  • kadmiyum içermeyen plastikten yapılmıştır ve darbelere karşı dayanıklıdır
  • DIN 4102/B1 uyarınca zor alev alır
  • adaptörleri ve geçiş parçaları bulunan komple sistemlerdir
Zor alev alır

Ülkelerin mutfakları havalandırmayla ilgili kurallarına göre Marley yassı kanalları ve bunları oluşturan parçalar, zor alev alan malzemeden üretilir.

DIN 4102-B1

Marley yassı kanal sistemlerinin ve Marley ızgaralarının yapıldığı malzemelerin kalitesi, MPA Braunschweig tarafından kalite denetiminden geçirilir ve geçerli yönetmeliklere uygundur (P–3967/2744–MPA sayılı yapı denetim ruhsatı).

UV'ye
dayanıklıdır

Marley tarafından üretilen yassı kanallar, ızgaralar ve borular, UV'ye karşı dayanıklı olup  özellikle hem dış, hem de iç mekandaki ızgaralarda yararı görülür.


Marley Yassı Kanal Sistemlerinin Avantajları

  • Akıma uygun kesit
  • DIN 4102/B1 uyarınca zor alev alır
  • Kolay montaj

GÜVENLE

Mutfaklarda yangından korunma - "Sıcak bir konu" - Marley yassı kanalları zor alev alır ve DIN 4102-B1 sertifikasına sahiptir.

 

ALÇAK KANAL MONTAJ GÖRSELLERİ

Bunu herkes yapabilir: Aspiratörünüzü yassı kanala kendiniz monte edin ve böylece mutfak buharını dışarı sevk edin.

 

Sie möchten diese Information mit anderen teilen?

Marley Deutschland

Ich möchte diese Informationen über einen Social Network- oder einen Bookmark-Dienst teilen: